Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü Neden Yapılır?

Büyüler birçok sebeple yapılmaktadır. Bu sebepler iyi ya da kötü olarak ayrılmaktadır. Kısmet açma büyüsü de toplumda yararlı olarak düşünülen bir büyü olarak uygulanmaktadır. Günümüzde kısmet açma büyüsü kişilerin evliliği kolaylaştırmak, mutlaka evlenmelerini sağlamak, çocuk sahibi olmalarını sağlamak, işe girmelerini sağlamak amaçlarıyla iyi şeylerle karşılaşmak amacıyla yapılmaktadır.

Kısmet açma büyüsü sadece evlilik boyutuyla değerlendirilmemektedir. Mal, mülk, iş, proje onayı, okul bitirme, sınav geçme gibi durumlarda da kısmet açma büyüsü özellikle kullanılmaktadır. Bu büyü herkes tarafından yapılabilir. Fakat medyumlar bir uzman olarak bireylere destek vermektedir. Bu tarz büyülerin aksinin yapılması da bir çözülme durumunun oluşması için medyumlar eliyle düzeltilmektedir.

Kısmet açma büyüsü özellikle evlilik çağına gelen gençlerin ailelerinin yaptığı bir büyü olarak da akla gelmektedir. Bu nedenle medyumlar kısmet açma, kapama, bu anlamda yapılan büyüleri bozma, çözme gibi durumlarla da ilgilenmektedir.